Dowiedz się trochę informacji o mnie

Marek Rydlewski Fotografia
Na początku dziękuję Ci, że jeszcze tu jesteś i to czytasz. Jak już wiesz nazywam się Marek Rydlewski.

Fotografia to dla mnie pasja i łapanie unikalnych chwil, spojrzeń oraz gestów. Fotografia na przełomie ostatniej dekady bardzo się rozpowszechniła, za pomocą telefonów komórkowych, facebooka i instagramu, zrobiła sie bardzo popularna i powszechna. Gdy zbliża się jakaś ważna uroczystość w Twoim życiu pomyśl o zdjęciach, które będą robine z pasją i będą mieć odpowiednią jakość.

Na świat staram się patrzeć zdjęciami, zastanawiam się jakby to co właśnie widzę, wyglądało na zdjęciu i jak to najlepiej pokazać. Poprzez swoje zdjęcia staram się pokazywać piękno otaczającego nas świata oraz unikalne niepowtarzalne chwile. Czasem na zwykłe przedmioty i otoczenie nie zwracamy uwagi, a fotografia pozwala nam zatrzymać się na chwilę i zastanowić nad życiem. Ważnym aspektem fotografowania jest kontakt ludzi między sobą oraz relacje ich między fotografem, dlatego staram się poznać i nawiązać dobre relacje z Wami, aby zdjęcia były naturalne.
Fotografie zamieszczanie tutaj są własnością prywatną i nie są na sprzedaż, nie są do wykorzystania komercyjnego, pokazują tylko moje umiejętności fotografowania.

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio i do odwiedzania mojego bloga www.FotoZarys.com

Jestem otwarty na propozycje, dlatego zapraszam do współpracy. Jeśli masz pytania to czekam na emaile: marekryd@gmail.comPozdrawiam Marek Rydlewski

Portfolio fotograficzne
Znajdziesz tutaj moją fotografię, przedstawiającą między innymi imprezy okolicznościowe. Zobacz Moje zdjęcia reportażowe oraz zdjęcia fotografii kulinarnej. Jeśli szukasz również portretów lub ciekawych krajobrazów to zapraszam. Fotografuję na Śląsku między innymi w takich miastach jak: Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Świętochłowice, Zabrze, Gliwice, Bytom.
Plener fotograficzny
Sesja plenerowa jest doskonałą okazją, by pokazać, czy to Młodą Parę, Narzeczonych, Rodzinę w taki sposób, aby wyrazić i uchwycić moment, w którym widać to coś. Zdjęcia plenerowe idealnie nadają się do oprawienia w większą ramkę i cieszenie się nimi przez długie lata.
FotoBlog FotoZarys.com
Foto zarys to przede wszystkim zarys fotograficzny różnych sytuacji i osób z pasją. Wiele tematów, moich inspiracji i moja pasja w pełnym wydaniu. Zobacz pełne pasji zdjęcia, które pewnie i Tobie się spodobają.
Fotografia reportażowa
Fotografia to wyjątkowy zapis niepowtarzalnych wydarzeń, pełnych emocji i uczuć. Krótkie i ulotne chwile szybko mijają, a fotografia pomoże wam zatrzymać je na dłużej. Do fotografii ślubnych i rodzinnych będziecie wracać przez długie lata. Moje reportaże między innymi "reportaże ślubne" to udokumentowanie wydarzeń w sposób oficjalny jak, również spokojny i na luzie.
Copyright (c) 2012-2016
Polityka Prywatności
Portfolio
Kontakt