Portfolio - Fotografia Miasta - Zdjęcia Warszawy

Obraz 1 z 13
Obraz 2 z 13
Obraz 3 z 13
Obraz 4 z 13
Obraz 5 z 13
Obraz 6 z 13
Obraz 7 z 13
Obraz 8 z 13
Obraz 9 z 13
Obraz 10 z 13
Obraz 11 z 13
Obraz 12 z 13
Obraz 13 z 13
Portfolio fotograficzne
Znajdziesz tutaj moją fotografię, przedstawiającą między innymi imprezy okolicznościowe. Zobacz Moje zdjęcia reportażowe oraz zdjęcia fotografii kulinarnej. Jeśli szukasz również portretów lub ciekawych krajobrazów to zapraszam. Fotografuję na Śląsku między innymi w takich miastach jak: Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Świętochłowice, Zabrze, Gliwice, Bytom.
Plener fotograficzny
Sesja plenerowa jest doskonałą okazją, by pokazać, czy to Młodą Parę, Narzeczonych, Rodzinę w taki sposób, aby wyrazić i uchwycić moment, w którym widać to coś. Zdjęcia plenerowe idealnie nadają się do oprawienia w większą ramkę i cieszenie się nimi przez długie lata.
FotoBlog FotoZarys.com
Foto zarys to przede wszystkim zarys fotograficzny różnych sytuacji i osób z pasją. Wiele tematów, moich inspiracji i moja pasja w pełnym wydaniu. Zobacz pełne pasji zdjęcia, które pewnie i Tobie się spodobają.
Fotografia reportażowa
Fotografia to wyjątkowy zapis niepowtarzalnych wydarzeń, pełnych emocji i uczuć. Krótkie i ulotne chwile szybko mijają, a fotografia pomoże wam zatrzymać je na dłużej. Do fotografii ślubnych i rodzinnych będziecie wracać przez długie lata. Moje reportaże między innymi "reportaże ślubne" to udokumentowanie wydarzeń w sposób oficjalny jak, również spokojny i na luzie.
Copyright (c) 2012-2016
Polityka Prywatności
Portfolio
Kontakt